Vše pro vrata

 VRATA


GARÁŽOVÁ VRATA    

GARÁŽOVÁ VRATA  SEKČNÍ    

GARÁŽOVÁ VRATA ROLETOVÁ    

GARÁŽOVÁ VRATA VÝKLOPNÁ    

BRÁNY A OPLOCENÍ    

AUTOMATICKÁ BRÁNA A BRÁNY    

PRŮMYSLOVÁ POSUVNÁ BRÁNA A BRÁNY    

PANELOVÉ DRÁTĚNÉ OPLOCENÍ    

PRIVÁTNÍ BRÁNY, BRANKY A OPLOCENÍ    

PRŮMYSLOVÁ VRATA    

PRŮMYSLOVÁ VRATA SEKČNÍ    

PRŮMYSLOVÁ VRATA ROLOVACÍ    

REFERENCE    

PRŮMYSLOVÁ A GARÁŽOVÁ VRATA    

BRÁNY, BRANKY A OPLOCENÍ    

MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM...    

HLAVNÍ STRÁNKA    


Kontakt:  Vít Vančura
Adresa:  Vidov 36

České Budějovice 

Tel:  737 009 003
E-mail: 
vrata-oploceni@quick.cz 

Garážová vrata  sekční
Sekční garážová vrata
  Sekční garážová vrata se montují za otvor garáže. Pojezdové kolejnice jsou vedeny do pravého úhlu. Díky tomuto řešení je možné využít celou hloubku garáže .  
Sekční garážová vrata jsou ideální pro vytápěné garáže.
Dostatečná síla panelu vyplněného polyuretanem a utěsnění vrat po celém obvodu zajišťuje výbornou tepelnou a zvukovou izolaci garáže.undefined

Spodní gumová těsnící lišta nahrazuje práh (není nutný) a minimalizuje nerovnost podlahy.

Naše sekční vrata jsou zkonstruována tak, aby byly z hlediska obsluhy bezpečné! Konstrukce panelů vylučuje skřípnutí prstů. Při otevírání a zavírání se můžete bez obav dotýkat pláště vrat i v místech spojů panelů. Pružiny jsou umístěny ve vodících lištách nad vjezdovým otvorem, takže při obsluze s nimi obsluhující osoba nepřichází do styku. Vrata jsou rovněž vybavena bezpečnostní brzdou.

Vrata UniPro jsou vybavena systémem pružin, které zajišťují stabilitu a správné vyvážení vrat. Postranní pojezdová kolečka minimalizují tření. Díky tomu mají vrata hladký a tichý chod i při ručním ovládání.

Sekční vrata lze namontovat i do garáží, které nemají nadpraží nebo je velmi malé. V tomto případě se použije řešení s pevným horním panelem.

Vrata jsou dodávána klientovi již částečně smontovaná a součástí dodávky je montážní sada obsahující díly potřebné k montáži.

Průčelí sekčních vrat může být provedeno z ocelových panelů imitujících strukturu dřeva a to ve čtyřech verzích. (A) široký prolis, (B) úzký prolis, (C) kazetový vzor. Speciální provedení vrat  s kazetovým vzorem a imitací mahagon (D) výborně pdtrhuje vzhled budov klasického stylu.
hotely ubytování Copyright © 2003 MoonFace Ubytování hotely penziony