Vše pro vrata

 VRATA


GARÁŽOVÁ VRATA    

GARÁŽOVÁ VRATA  SEKČNÍ    

GARÁŽOVÁ VRATA ROLETOVÁ    

GARÁŽOVÁ VRATA VÝKLOPNÁ    

BRÁNY A OPLOCENÍ    

AUTOMATICKÁ BRÁNA A BRÁNY    

PRŮMYSLOVÁ POSUVNÁ BRÁNA A BRÁNY    

PANELOVÉ DRÁTĚNÉ OPLOCENÍ    

PRIVÁTNÍ BRÁNY, BRANKY A OPLOCENÍ    

PRŮMYSLOVÁ VRATA    

PRŮMYSLOVÁ VRATA SEKČNÍ    

PRŮMYSLOVÁ VRATA ROLOVACÍ    

REFERENCE    

PRŮMYSLOVÁ A GARÁŽOVÁ VRATA    

BRÁNY, BRANKY A OPLOCENÍ    

MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM...    

HLAVNÍ STRÁNKA    


Kontakt:  Vít Vančura
Adresa:  Vidov 36

České Budějovice 

Tel:  737 009 003
E-mail: 
vrata-oploceni@quick.cz 

Garážová vrata roletová

 


Garážová vrata roletová  jsou konstruovnána  prvořadým ohledem na úsporu místa. Prostor, který je potřebný pro montáž a provoz roletových vrat byl snížen na minimum.

Roletové vrata mají kompaktní konstrukci. Není potřeba stropních pojezdových kolejnic!  Vrata jsou velmi vhodná do krátkých garáží. Ušetřený prostor pod stropem můžete využít k jiným účelům, např uschování sportovního náčiní ...

Roletová garážová vrata nepotřebují práh. Dolní gumová těsnící lišta (1) přiléhá k podlaze a dobře utěsňuje vnitřní prostor garáže. Případné nerovnosti podlahy nejsou překážkkou. Klika nouzového otevírání vrat (2) umožňuje jednoduché otevírání a zavírání v případě výpadku proudu.


Garážové roletové vrata jsou standartně vybavena elektropohonem s vnitřním a vnějším vypínačem (vnější je jištěn zámkem s klíči) Na přání zákazníka
je možné vrata doplnit o dálkové ovládání .

Vrata se pak ovládají jediným stiskem tlačítka dálkového ovladče. 


Fotobuňky a bezpečnostní brzda zajišťují vaší neustálou ochranu při používání vrat. Systém kódování vysílače dálkového ovládání chrání vaše obydlí a majetek.Roletová vrata jsou tichá a plynulá. Během pohybu pláště je zvuk tlumen speciálními kartáči (4) a vůle mezi lamelami je vymezena aretačními prvky (3). Někdy je vhodné zachovat odstup ...


 V případě, že ve vaší garáži nemáte okna, je dobré vzít v úvahu možnost prosvětlení garáže pomocí prosklených lamel pláště vrat.

Hliníkové lamely jsou vyplněny termouzolační polyuretanovou pěnou. Spodní lamela je vybavena gumovou těsnící lištou. Díky tomu vrata účinně tepelně a akusticky izolují vnitřní prostor garáže.
(1) Spodní těsnění, (5) vodící lišta z PVC s těsnícími kartáči, (6) Průřez pláště vrat

Roletová vrata BR-77E a BR-100E jsou ekonomickými variantami, které šetří vaše finance. Jsou kdykoli k dispozici v několika standartních rozměrech.

hotely ubytování Copyright © 2003 MoonFace Ubytování hotely penziony